Fio banka otevírá již 70. pobočku v ČR, nově jsou její služby dostupné v Sokolově

04.12.2012 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Nejdynamičtější banka roku 2011 i 2012 otevírá novou pobočku v Sokolově a rozšiřuje tak počet svých obchodních míst po celé České republice na sedmdesát.

Sokolovská pobočka Fio banky se nachází na adrese  5. května 163 a je klientům k dispozici od pondělí do pátku v čase 8:30 - 12:00 a 13:00 - 17:00. Nabízí osobní i podnikatelské účty bez poplatků, možnost realizace bezhotovostních i hotovostních operací, úvěry včetně hypoték nebo investiční služby. Do poloviny prosince bude na pobočce instalován bankomat s možností výběru hotovosti 10x v měsíci zdarma. 

„Plánem letošního roku bylo zvýšení dostupnosti služeb Fio banky prostřednictvím rozšíření počtu poboček na sedmdesát. Splnění tohoto cíle nám pomáhá zvyšovat tempo přírůstků klientské základny – letos jsme získali již přes 80 tisíc nových klientů,“ komentuje rozvoj pobočkové sítě i obchodní výsledky Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing.

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.