Více soukromí s Hypotékou Wüstenrot

25.03.2013 | , Wüstenrot
Tiskové zprávy


Chybí vám u rodičů soukromí? Je vám byt už malý? Právě teď je ideální příležitost pořídit si nové vlastní bydlení. Úrokové sazby hypoték klesají a ceny bytů jsou příznivé.

Jednou z bank, která v poslední době výrazně snížila úrokové sazby hypotečních úvěrů, je také Wüstenrot hypoteční banka. Ta vám ale nabízí ještě něco navíc. Pokud si současně s hypotečním úvěrem sjednáte i životní pojištění a pojištění nemovitosti, sníží vám banka úrokovou sazbu hypotéky o další 0,2 % ročně.

Hypotéka Wüstenrot na bydlení
Za hypoteční úvěr určený na koupi nemovitosti, na výstavbu, rekonstrukci a další účely bydlení, tak v ideálním případě zaplatíte jen 2,59 % ročně. Nejnižší garantovaná sazba, za kterou lze u Wüstenrotu získat hypotéku do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti bez jakýchkoliv dodatečných podmínek, klesla na 3,19 % ročně.

Bez poplatku
Hypotéku Wüstenrot na vlastní bydlení do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti s pětiletou fixací úrokové sazby budete mít zdarma, banka vám nebude účtovat žádný poplatek za vyřízení a zpracování úvěru. 

wust1_2.jpg 

Hypotéka na refinancování už od 2,49 % ročně a bez poplatku
Období nízkých úrokových sazeb je ideální pro refinancování hypoték či jiných úvěrů. U Hypotéky Refin garantuje Wüstenrot všem klientům, kteří splní standardní podmínky pro poskytnutí úvěru, úrokovou sazbu 3,09 % ročně. EXTRA sazba, za kterou Wüstenrot poskytuje úvěry od 1,8 mil. korun klientům, kteří splní dodatečné požadavky na bonitu a sjednají si výše uvedená pojištění, klesla až na 2,49 % ročně.

Výhodou Hypotéky Refin není jen velmi nízká úroková sazba a to, že neplatíte žádný poplatek za její vyřízení. Uhradíte s ní celou zbývající dlužnou částku původní banky, tedy i případné sankční úroky či poplatek za předčasné splacení úvěru. V rámci refinancování si tento úvěr můžete také navýšit a získanou částku použít na rekonstrukci bytu nebo rodinného domu.

Podrobnosti o nabídce hypoték a úrokových sazbách na www.wustenrot.cz

wust2.jpg 


 

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.