Normální je za účet neplatit

27.03.2013 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Běžné bankovní služby mohou být zcela zdarma. Potvrzuje to česká Fio banka, která byla nedávno vyhlášena Nejvstřícnější bankou roku 2012 a Nejlepší bankou Zlatého Měšce 2013.

Ocenění odborníků i veřejnosti získává nejen banka samotná, ale i její produkty. Fio osobní účet byl vyhlášen Účtem roku 2012 v prestižním hodnocení Banka roku i v soutěži Zlatá koruna 2012.
Klienti Fio banky využívají vedení účtu zdarma, stejně tak Internetbanking a Smartbanking. Nezpoplatněné jsou také příchozí i elektronické odchozí platby v rámci ČR i na Slovensko. Novinkou mezi bezplatnými službami je bezkontaktní platební karta MasterCard Debit PayPass, díky níž je možné platit drobné částky jednoduše a rychle. Naopak stálou službou je 10 výběrů měsíčně z Fio bankomatů zdarma.

Strategií Fia je neustálé zlepšování služeb při zachování nulových poplatků. Že je tato strategie úspěšná, potvrzuje i neustálý nárůst klientů, kterých má Fio banka v současné době již více než čtvrt milionu.

Spočítejte si, kolik u Fio banky ušetříte na poplatcích!

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.