Získávat automaticky data ze svých Fio účtů zvládne nyní každý

03.04.2013 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Fio banka nabídla koncem roku 2012 klientům zdarma službu Fio API Bankovnictví pro bezpečné automatizované zpracování výpisů a pohybů na účtu. Nyní k ní vytvořila aplikaci Fio API Plus, která umožní snadné získávání dat přímo z bankovního systému.

Aplikace Fio API Plus je určena pro klienty, kteří chtějí jednoduše, pravidelně a rychle stahovat bankovní výpisy nebo pohyby na účtu v několika formátech. Ocení ji zejména podnikatelé, kteří využívají účetní systémy. Službu si mohou jednoduše aktivovat ve svém internetovém bankovnictví.

Co Fio API Plus umí:
a) Stažení pohybů na účtu od data v minulosti až po současnost.
b) Stažení oficiálních výpisů na účtu.

„Zájem o API Bankovnictví nás příjemně překvapil, řada klientů z řad podnikatelů a firem jej používá a oceňuje jako službu, která jim pomáhá při jejich podnikání. Současné vylepšení o uživatelské rozhraní je krokem, který službu zpřístupní širšímu okruhu klientů. Další vývoj budeme směřovat k rozšíření funkčnosti o možnost podávání platebních příkazů,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.