Fio Smartbanking nabízí rychlé platby prostřednictvím šablon nebo QR kódů

27.05.2013 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Nová verze aplikace Fio Smartbanking umožňuje obsluhovat účet z mobilu ještě komplexněji. Mezi nejdůležitější novinky patří šablony plateb nebo QR kódy u verze aplikace pro Android.

Fio banka přichází s novou verzí Fio Smartbanking pro iOS a Android, která rozšiřuje dosavadní funkce a vylepšuje možnosti ovládání účtu přes mobil. Klienti mohou nově vytvářet a spravovat šablony příkazů k úhradě a posílat díky nim peníze ještě snadněji a rychleji. Lze také zadávat zahraniční platby a zobrazovat nebo sdílet výpisy z účtu ve formátu PDF. Nová verze dále nabízí možnost komunikovat s bankou prostřednictvím služby Fio servis, zobrazení vlastností účtu včetně kopírování údajů do schránky nebo nové volby nastavení aplikace.

Novinkou pro telefony nebo tablety s operačním systémem Android je dále úhrada zboží či služeb pouhým načtením QR kódu. Na tuto funkci se brzy mohou těšit i uživatelé iPhone.

Objevte všechny výhody aplikace Fio Smartbanking!

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.