Zlatá koruna 2014 přinesla Fio bance 10 cen, z toho 4 zlaté

18.06.2014 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Fio banka získala v soutěži Zlatá koruna 2014 čtyři Zlaté, tři Stříbrné a tři Bronzové koruny. Účty bez poplatků opět obhájily první místo hned ve třech kategoriích, letos navíc zabodoval Fio Smartbanking v nové kategorii On-line aplikace.

Nejlepším osobním účtem roku se v soutěži Zlatá koruna 2014 stal Fio osobní účet, který rovněž získal Bronzovou korunu v kategorii Cena veřejnosti. Nejlepším podnikatelským účtem je Fio podnikatelský účet, kterému Zlatou korunu udělila i podnikatelská veřejnost v Ceně podnikatelů. V kategoriích hodnocených finanční akademií vyhrála Fio banka již počtvrté v řadě.

K oceněným účtům pak letos přibylo první místo za první nativní bankovní aplikaci pro chytré telefony v ČR – Fio Smartbanking, a to v kategorii On-line aplikace. Tuto kategorii, která byla do soutěže zařazena poprvé, Fio banka zcela ovládla, když získala i druhé místo za aplikaci Fio API Bankovnictví 2.0 určenou zejména podnikatelům a třetí příčku za investiční aplikaci Fio Smartbroker. Jde přitom o vysoce konkurenční kategorii s devatenácti přihlášenými aplikacemi – jedinou, kde soutěží banky s pojišťovnami i stavebními spořitelnami.

V kategorii Obchodování s cennými papíry pak Fio Smartbroker potvrdil moderní trendy a umístil se na druhém místě před Fio e-Brokerem umožňujícím on-line obchodování s cennými papíry přes PC či notebook. Souhrn ocenění Fio banky naleznete v tabulce níže.

Účty

1.

Fio osobní účet bez poplatků

Podnikatelské účty

1.

Fio podnikatelský účet bez poplatků

On-line aplikace

1.

Fio Smartbanking

Cena Podnikatelů

1.

Fio podnikatelský účet bez poplatků

Podnikatelské účty

2.

Spořicí účet Fio konto – podnikatelský

Obchodování s CP

2.

Fio Smartbroker

On-line aplikace

2.

Fio API Bankovnictví 2.0

Cena veřejnosti

3.

Fio osobní účet bez poplatků

Obchodování s CP

3.

Fio e-Broker

On-line aplikace

3.

Fio Smartbroker

 

"Počet získaných cen nás letos opravdu velmi příjemně překvapil, jsme rádi, že se naše produkty prosazují stále více i přes sílící konkurenční prostředí na českém trhu. Zároveň nás  těší, že veřejnost vnímá pozitivně nejen naši bezpoplatkovou politiku, ale i moderní produktovou řadu, o čemž svědčí naše umístění v nové kategorii On-line aplikace. Děkujeme všem hlasujícím za přízeň,“ komentuje výsledky ocenění Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky. 

 

Autor článku

Tisková zpráva  

Články ze sekce: Tiskové zprávy