100% Hypotéka pro mladé

02.12.2005 | , Wüstenrot
Tiskové zprávy


Od 1. prosince nabízí Wüstenrot hypoteční banka a.s. na podporu mladých lidí do 36 let 100% hypotéku pro vlastní bydlení. Pokud žadatel nemá dostatečný příjem pro splácení úvěru, může využít standardně spolužadatele. Maximální splatnost těchto úvěrů je 20 let.

V rámci vánoční nabídky platné do 31.prosince zlevňuje Wüstenrot hypoteční banka a.s. poplatek za zpracování úvěrů na polovinu. Za snížený poplatek poskytuje hypotéky s garantovanou úrokovou sazbou fixovanou na dobu 5 let. Nabídka platí i při kombinaci hypotečního úvěru se stavebním spořením, kdy je platnost úrokové sazby prodloužena na dobu 6 let.
Wüstenrot hypoteční banka a.s. nepřistoupila ke zvýšení úrokových sazeb, jak již učinily některé konkurenční banky. Sazby zůstávají i nadále stejné, takže např. hypotéku s jednoletou fixací garantované sazby lze i nadále získat jen za 2,90 % ročně.

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.