Pojišťovací makléř společnosti CAC LEASING se jmenuje CAC pojišťrovací makléřská

06.01.2006 | , CAC Leasing
Tiskové zprávy


Dceřiná společnost CAC LEASING, která zprostředkovává pojistné produkty pro klienty CAC LEASING, změnila své jméno. Původní název Allrisk-CAC pojišťovací makléřská společnost spol. s r.o. byl na přelomu roku nahrazen nynějším  CAC pojišťovací makléřská spol. s r.o. Ke změně názvu došlo po sloučení společností Allrisk-CAC pojišťovací makléřská a Allrisk česká pojišťovací makléřská.

„Změnou názvu této dceřiné společnosti na CAC pojišťovací makléřská vyjadřujeme její jednoznačnou příslušnost do skupiny firem CAC GROUP,“ uvedl k důvodům změny jména společnosti Přemysl Kvasnička, výkonný ředitel a jednatel CAC pojišťovací makléřská spol. s r.o. Společnost CAC LEASING je jejím stoprocentním vlastníkem. K 31. říjnu 2005 došlo na základě smlouvy o fúzi ke sloučení společností Allrisk-CAC pojišťovací makléřská a Allrisk česká pojišťovací makléřská. Nástupnickou společností je právě CAC pojišťovací makléřská.

Společnost CAC pojišťovací makléřská je jedním z největších pojišťovacích makléřů v České republice. Spolupracuje s celou řadou renomovaných pojistitelů na českém trhu, jako jsou pojišťovna Allianz, Česká pojišťovna, pojišťovna Generali, pojišťovna Kooperativa nebo pojišťovna Uniqa. „Naše komplexní nabídka financování a doprovodného pojištění je pro klienta cenově velmi výhodná“, říká Christoph Greussing, generální ředitel CAC LEASING. CAC pojišťovací makléřská uzavírá pojistné smlouvy pro klienty rovněž po ukončení leasingu.

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.