Uzavřete stavebko levněji

03.07.2006 | , Finance.cz
BYDLENÍ


Poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření se často pohybuje v řádů tisíců korun. Pokud však novou smlouvu uzavřete u Buřinky do konce prázdnin prostřednictvím našeho serveru , ušetříte na poplatku až 1600 korun.

Každý, kdo si sjedná smlouvu o stavebním spoření do 31. 8. 2006 u Stavební spořitelny České spořitelny a složí v hotovosti či poukáže prostřednictvím příkazu k úhradě nejpozději 31. 8. 2006 na účet stavebního spoření částku minimálně 5 % z cílové částky, získá prémii ve výši 50 % úhrady za uzavření smlouvy, max. 1 000 Kč.

Výše zmíněná akce platí již od 1. 3. 2006 a její původní platnost byla do 30. 6. 2006. Vzhledem k velkému zájmu klientů se však Buřinka rozhodla ji prodloužit po dobu letních prázdnin.

Navíc, pokud novou smlouvu uzavřete on-line na našem serveru, můžete získat až 600 Kč ke smlouvě jako odměnu. Výše odměny se řídí výší cílové částky, na kterou je nová smlouva uzavřena. Přehled všech odměn za on-line uzavření stavebního spoření, nejen od Buřinky naleznete zde. Na stejné stránce lze i jednoduše uzavřít novou smlouvu.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: BYDLENÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.