Od října tak budou moci klienti zhodnocovat své finanční prostředky na termínovaných účtech s úrokovou sazbou až 2,60 % p.a., což představuje v průměru o 0,20 až 0,50 % p.a. vyšší úročení, než které bylo klientům nabízeno počátkem letošního září.
Současně se zvýšením sazeb termínovaných vkladů ČSOB také výrazně zvyšuje úrokové sazby u spořicích účtů s výpovědní lhůtou 7 dní. ČSOB Spořicí účet je navíc nově klientům nabízen bez povinnosti založení běžného účtu. „Tímto krokem chceme zjednodušit a zpřístupnit spořicí účet všem klientům a nabídnout jim tak optimální kombinaci dostupnosti peněz a vyššího úročení,“ prohlásil Pavel Kratochvíl, odpovědný v ČSOB za spoření a investice.
„Naší strategií nicméně stále zůstává rozkládat peníze klientů do více produktů tak, abychom maximalizovali jejich výnos. Spořicí účty klientům primárně nabízíme na kratší období, pro delší horizonty doporučujeme podílové fondy s možností dosažení vyššího výnosu než na tradičních depozitních produktech,“ dodal Pavel Kratochvíl.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
