Obálky s nabídkami komise otevřely v pondělí, nyní bude následovat podrobná kontrola a hodnocení nabídek. Smlouvy s vítězi by měl podnik uzavírat koncem listopadu. Vítězné firmy by na jednotlivých územních jednotkách měly začít pracovat od ledna 2017. Lesům ČR patří polovina lesů v zemi, tendry se týkají zhruba pětiny území.
V loňském tendru 2016+ zvítězila společnost Uniles ze skupiny Agrofert ministra financí a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Uniles je největším obchodním partnerem Lesů ČR. Z 57 jednotek loni Uniles získal 12 kontraktů. Alespoň jeden kontrakt loni získalo 21 subjektů.



Elektromobilistům nastávají krušné časy. Elektromobily v mrazu ztrácejí až 40 % dojezdu a nabíjí se velmi pomalu
Test Seat Ateca: Zlaté staré časy aneb jistota v rozbouřených vodách a za dobrou cenu
Šidit, svařovat totálky, kitovat a stáčet tachometry aneb v kůži polského autobazaru. Vyzkoušet pochybné praktiky si teď může každý
Řidiči, držte si klobouky. V nadcházejícím roce se změní řada věcí. Víme, které to budou
Až budete stát v koloně na D1, můžete slavit. Dálniční propojení Prahy a Bratislavy se otevřelo před 45 lety
