\"Naši technici nyní usilovně pracují na připojení zbývajících lidí. Je to náročná práce, kterou nelze příliš urychlit. Svařují se optická vlákna, což je jako svařování nití,\" přirovnal činnost techniků Kollár.
Společnost po přeseknutí kabelu informovala policii. \"Budeme vymáhat náhradu škody. Je zřejmé, že k přeseknutí došlo ve čtvrti Veveří bagrem zatím neznámé společnosti,\" řekl Kolár.
Kompenzace poškozeným zákazníkům začne firma řešit, až se podaří všechny znovu připojit. Aktuální informace zveřejňuje také na sociální síti.



Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
