Fair Credit spouští letní soutěž o kola, koloběžky a další sportovní ceny

07.06.2017 | , Fair Credit International
Tiskové zprávy


Společnost Fair Credit spouští kampaň “Rozhýbejte svoje tělo s Fajn půjčkou”. Firma rozdá 100 cen v hodnotě 150 tisíc korun. Akci bude provázet kampaň na billboardech a onlinová reklama.

Marketingová kampaň je určena pro všechny klienty, kteří si kdykoli během června sjednají půjčku a zaregistrují se na stránkách www.faircredit.cz. Soutěží se o nejrůznějších 100 letních cen, ať již jde o kola a koloběžky, plážové stany, fotbalové a volejbalové míče.

“Chceme všem zákazníkům, kteří uvažují o půjčce sdělit, že na ně čekají férové podmínky a i něco navíc,” říká Ing. Tomáš Konvička, obchodní ředitel Fair Credit. Akce bude podpořena billboardy, citylight vitrínami, digitálními TV obrazovkami v ambulancích v rámci celé České republiky. Outdoorovou reklamu doplní online reklama, zejména pak nákup PPC reklamy, displejová reklama na portálech mediální skupiny CNC a finančního webu www.finance.cz.

Kompletní pravidla jsou uveřejněna na www.faircredit.cz.

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.