Nejlépe se dařilo bankám a pojišťovnám. Nizozemská banka ING vzrostla díky oznámení, že hledá možnosti pro strategické akvizice. Spekulace, že mezi její cíle patří banky z oblasti Beneluxu, pomohly nahoru o čtyři procenta společnostem Fortis, Dexia a KBC Bank.
Americké akcie se dnes obchodovaly smíšeně. Vybraly si tak přestávku po středečním růstu způsobeném zprávou americké centrální banky, ve které naznačila, že další pohyb úrokových sazeb by mohl být směrem dolů, napsala agentura Reuters.
Závěrečné výsledky západoevropských burz:
Frankfurt (Xetra DAX) 6856,96 bodu (+2,16 pct),
Londýn (FTSE 100) 6318,00 (+0,98 pct),
Paříž (CAC 40) 5598,37 (+1,75 pct),
Západní Evropa (DJ Eurostoxx 50) 4170,08 (+2,25 pct),
Západní Evropa (FTSEurofirst 300) 1514,78 (+1,49 pct).



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
