Středem pozornosti investorů byly cenné papíry petrochemického holdingu Unipetrol, jejichž cena se zvýšila o 0,89 procenta na 303,6 Kč. Nejvýrazněji dnes posílily akcie Komerční banky, které si polepšily o 1,6 procenta na 4200,8 Kč.
O 0,59 procenta na 1106,2 Kč vzrostla cena akcií energetické skupiny ČEZ. Mírně dnes posílily i cenné papíry operátora Telefónica O2, a to o 0,08 procenta na 593,60 Kč.
Jediný pokles dnes postihl akcie firmy Philip Morris, které si pohoršily o 1,51 procenta na 10.000 Kč. Obchody se dnes uskutečnily v celkovém množství 24,2 milionu Kč, což je o téměř dva miliony více než v úterý.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
