...Střediska cenných papírů (SCP).
Podle Střediska cenných papírů klesl státní podíl v ČEZ na 66,04 procenta z původních 67,61 procenta. Ve čtvrtek odpoledne registroval výpis SCP podíl 66,05 procenta akcií.
Ministerstvo financí během posledního srpnového týdne zahájilo plánovaný prodej zhruba sedmiprocentního balíku akcií, který vláda schválila letos v březnu, aby získala 31 miliard korun do Státního fondu dopravní infrastruktury.
Stát prodej balíku odmítá do jeho ukončení komentovat.
[PRAHA/Reuters/Finance.cz]



Elektromobilistům nastávají krušné časy. Elektromobily v mrazu ztrácejí až 40 % dojezdu a nabíjí se velmi pomalu
Test Seat Ateca: Zlaté staré časy aneb jistota v rozbouřených vodách a za dobrou cenu
Šidit, svařovat totálky, kitovat a stáčet tachometry aneb v kůži polského autobazaru. Vyzkoušet pochybné praktiky si teď může každý
Řidiči, držte si klobouky. V nadcházejícím roce se změní řada věcí. Víme, které to budou
Až budete stát v koloně na D1, můžete slavit. Dálniční propojení Prahy a Bratislavy se otevřelo před 45 lety
