...sektoru.
V 9:40 dolar ztrácel 1,3 procenta na 100,15 jenu <JPY=>, když krátce předtím spadl až na 99,77 jenu, nejníž od konce roku 1995.
"U dolaru vstupujeme do krizového scénáře. Při pohledu na trhy je patrné, že došlo k úplné ztrátě důvěry. A to proto, že trhy mají obavy o americký finanční sektor a také je trápí, co bude Fed muset udělat, aby tento sektor podpořil," řekl Derek Halpenny, devizový ekonom u banky BTM-UFJ.
[LONDÝN/Reuters/Finance.cz]



Elektromobilistům nastávají krušné časy. Elektromobily v mrazu ztrácejí až 40 % dojezdu a nabíjí se velmi pomalu
Test Seat Ateca: Zlaté staré časy aneb jistota v rozbouřených vodách a za dobrou cenu
Šidit, svařovat totálky, kitovat a stáčet tachometry aneb v kůži polského autobazaru. Vyzkoušet pochybné praktiky si teď může každý
Řidiči, držte si klobouky. V nadcházejícím roce se změní řada věcí. Víme, které to budou
Až budete stát v koloně na D1, můžete slavit. Dálniční propojení Prahy a Bratislavy se otevřelo před 45 lety
