Cenné papíry NWR klesly o 7,09 procenta na 511,10 koruny. Jejich pondělní výrazný růst byl totiž podle Josefa Němého z Komerční banky bez jakékoliv nové fundamentální zprávy. Akcie sítě autobazarů AAA Auto klesly o 3,30 procenta na 26,93 koruny. Developer ECM ztratil 1,45 procenta na hodnotu 816 korun.
Pojišťovací skupina Vienna Insurance Group (VIG) byla v závěru níže o 0,80 procenta na hodnotě 1236 korun. Skupina dnes oznámila hospodářské výsledky za první čtvrtletí, podle kterých zvýšila zisk o 24 procent na 125 milionů eur (více než tři miliardy korun).
Růst zaznamenaly akcie mediální skupiny CME. Vzrostly o 0,95 procenta na 1594 korun. Akcie rostly také Komerční bance, a to o 0,61 procenta na 4475 korun. Třetím a posledním rostoucím titulem byla Telefónica O2. Ta si připsala 0,27 procenta na 515,90 koruny za akcii.



Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
