Klaus podle svého webu fórum navštíví od 29. ledna do neděle 1. února společně s manželkou Livií. "Prezident bude jedním z řečníků na pracovní večeři věnované postavení Evropy ve světě (Europe's Place in the World)," uvádí internetové stránky.
Klaus se také zúčastní schůzek vrcholných představitelů států na téma obnovy globálního ekonomického růstu a otázky klimatických změn.
Podle internetu bude na fóru, kterého se zúčastní přes 30 premiérů a hlav států. Klaus hovořit mimo jiné se svými protějšky - prezidentem Švýcarska Hansem-Rudolfem Merzem, Ukrajiny Viktorem Juščenkem, Izraele Šimonem Peresem, Mongolska Nambarynem Enchbajarem či Arménie Seržem Sarkisjanem. Hovořit má také s albánským ministerským předsedou Sali Berišou.



Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
Test Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI 4Motion: Mikrobus do nepohody
Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
