...dluhopisů. Uvedla to ve středu mluvčí komise.
Berlín a Paříž vyzvaly komisi, aby takový zákaz zvážila, a projevily tak solidaritu, jež může zmírnit obavy z nedávného politického rozkolu mezi Francií a Německem.
Kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Nicolas Sarkozy sdělili ve společném dopise předsedovi Evropské komise Josému Manuelovi Barrosovi, jejž ve středu Berlín zveřejnil, že výkonný orgán EU musí zrychlit tempo finanční reformy.
"Vítáme naléhavý tón, jejž v tomto dopise Paříž a Berlín zvolily," uvedla mluvčí komise. "Vítáme podporu pro naše názory, již dopis vyjadřuje."
Při prodeji nakrátko hráči na trhu spekulují na pokles podkladových aktiv.



Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
Test Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI 4Motion: Mikrobus do nepohody
Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
Brzdná dráha delší až o deset metrů. Hlavně levné pneumatiky z východní Asie jsou pro řidiče rizikové
