Nejrychlejší a nejdůležitější zprávy od renomované agentury Reuters ve vašem telefonu

20.05.2003 | , Reuters
Domovská stránka


Už jste si někdy lámali hlavu, jak zůstat informováni o klíčových ekonomických událostech, i když jste na pracovním obědě, vyřizujete si věci na úřadech či jedete autem na jednání?

Pracujete v prostředí finančních trhů, v průmyslu nebo v obchodě a velice vám záleží na tom, abyste získávali okamžité informace o pohybu kursu koruny a světových měn, cen ropy, trzích akcií doma i ve světě, ekonomických indikátorech, anebo rozhodnutích České národní banky a jiných důležitých institucí?

Už se vám někdy stalo, že jste při cestách mimo kancelář promeškali podobnou důležitou informaci, a přišli tak o vhodnou příležitost k ziskovému obchodu, anebo dokonce utrpěli ztrátu?

Se službou Reuters SMS Flash se vám to stane jen stěží. Pečlivě vybrané krátké agenturní zprávy vám totiž redaktoři pražské kanceláře Reuters zasílají přímo do vašeho mobilního telefonu ve stejnou chvíli, kdy se věci dějí.

Denně se pípnutím ohlásí dvě až pět zpráv. Chcete-li držet prst na tepu české ekonomiky, objednejte si Reuters SMS Flash.

Články ze sekce: Domovská stránkaPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.