Spořicí účet nově s úrokovou sazbou až 4,55 % ročně

16.01.2012 | , WPB Capital
Tiskové zprávy


WPB Capital, spořitelní družstvo, nabízí nově ke každému spořicímu účtu s výpovědní lhůtou 3 a více let bonus 0,2 % p.a. k platné úrokové sazbě. Maximální dosažitelná úroková sazba tak dosahuje až 4,55 procent ročně.

Bonus 0,2 % p.a. platí pro všechna pásma úročení a je garantován do konce roku 2012. Už při vkladu 20 000 Kč na 5 let tak klient dosáhne na úrokovou sazbu 3,90 % ročně. Efektivní úroková sazba je pak díky měsíčnímu úročení spořicích účtů ještě vyšší.

Nabídka bonusového navýšení sazby je limitována pro vklady založené do 15. dubna 2012. Navýšení sazby je odměnou pro klienty, kteří chtějí své prostředky u WPB Capital, spořitelní družstvo, zúročovat dlouhodobě. Spořicí účty s tříletou a pětiletou výpovědní lhůtou jsou určeny pro všechny, kteří chtějí svoji finanční hotovost ochránit před nepříznivými vlivy inflace a zachovat pro svoji investici maximální bezpečí. To je zaručeno především konzervativním rozvojem podnikání ze strany WPB Capital a také skutečností, že všechny vklady do výše 100 000 EUR (zhruba 2,5 milionu korun) jsou ze zákona pojištěny a to včetně úroků.

Ke spořicímu účtu získává navíc každý klient zdarma běžný účet. Zdarma jsou také na účtu poskytované služby, například internetbanking, neomezený počet transakcí, doručení tištěného výpisu nebo výběr hotovosti na pobočce. Nejdůležitější vlastnosti spořicího účtu od WPB Capital, spořitelní družstvo:

  • Minimální vklad 20 000 Kč
  • Výpovědní lhůta 6 měsíců až 5 let
  • Úroková sazba 2,15 % p.a. až 4,55 % p.a.
  • Úroky jsou připisovány měsíčně
  • Ke spořicímu účtu zdarma běžný účet včetně internetbankingu

Podrobné informace o spořicím účtu, včetně podrobných pásem úročení, naleznete na: http://www.wpb.cz/vklady-sporeni-zhodnoceni/wpb-sporici-ucet 

WPB Capital, spořitelní družstvo, působí na českém trhu od roku 1999. Od svého vzniku klade důraz na rychlost, flexibilitu a individuální přístup ke svým klientům. Nabízí zajímavou škálu finančních produktů s vysokým zúročením vkladů na jedné straně, a díky obezřetné a do detailu propracované úvěrové politice i kvalitní úvěrové produkty na straně druhé. Vklady klientů WPB Capital, spořitelní družstvo, jsou ze zákona pojištěny a podléhají stejnému režimu ochrany vkladů, jako je tomu v bankovním sektoru.

WPB Capital patří mezi spořitelní družstva s nejvyšším základním kapitálem v České republice. Ten je srovnatelný s úrovní kapitálu některých bank. WPB Capital, spořitelní družstvo je držitelem řádné licence České národní banky, je napojeno na její clearingové centrum a má vlastní kód banky 2050.

WPB Capital, spořitelní družstvo, je součástí silné finanční skupiny WPB Group, do níž patří také Společnosti Online, jednička v oblasti prodeje ready-made firem a Office House, lídr v oblasti poskytování obchodních adres a pronájmu zařízených kanceláří. 

Články ze sekce: Tiskové zprávy