10% bonus ke vkladu

11.05.2012 | , HighSky Brokers
Tiskové zprávy


Bonus ke každému květnovému vkladu nebo zavedení prémiových účtů. Obchodník s cennými papíry rozšiřuje své služby.

HighSky Brokers, a.s., český obchodník s cennými papíry, spustil svou obchodní činnost v únoru tohoto roku. V květnu společnost nabízí ke každému vkladu na reálný účet bonus ve výši 10 %. Maximální bonus může dosáhnout až 100 000 Kč.

„Rovněž jsme rozšířili nabídku a zavedli prémiové účty. Klienti tak mají úročené peníze, se kterými v tu chvíli neobchodují“ uvádí Robert Havlena ze společnosti HighSky Brokers a dodává: „Samotný proces založení účtu je jednoduchý - on-line, poštou nebo osobně v sídle společnosti“.

Vedle standardního účtu s minimálním vkladem 10 000 Kč (500 EUR/USD) nabízí společnost také dva prémiové účty. Účet Premium poskytuje úročení nezainvestovaných prostředků ve výši 1 % p.a. a min. vklad je 1 mil. Kč (50 000 EUR/USD). Účet  Premium Plus je od 2 mil. Kč (100 000 EUR/USD) a je úročený 2 % p.a. K prémiovým účtům společnost nabízí smartphone při splnění podmínek minimálních obchodů.

 

O SPOLEČNOSTI

Společnost HighSky Brokers, a.s. je prvním obchodníkem s cennými papíry na českém trhu, který svým klientům poskytuje možnost obchodovat měny, komodity, akciové indexy a dluhopisy prostřednictvím nové obchodní platformy MetaTrader 5. Tuto platformu využívá jako jeden z prvních i v Evropě. Společnost vznikla v roce 2010 a disponuje licencí České národní banky. Základní kapitál společnosti činí 37, 5 milionů korun.
Více na www.highsky.

Články ze sekce: Tiskové zprávy