Treasury Management Forum

24.05.2012 | , Top Vision
Tiskové zprávy


Dne 12. června 2012 se v pražském hotelu Olympik Tristar uskuteční již desátý ročník Treasury Management Fora, jež je výročním setkáním všech treasury managerů a expertů finanční sféry.

Cílem fóra je výměna praktických zkušeností z oblasti treasury managementu, seznámení se s novinkami u jednotlivých SW poskytovatelů, bank a společností souvisejících s finančními činnostmi podniků a v neposlední řadě také představení nových trendů v oblasti treasury a setkání s odborníky této sféry.
V rámci setkání se můžete těšit na diskuse týkající se konfrontace poskytovatelů a uživatelů, předání domácích i zahraničních zkušeností. Dále také na atraktivní vystavovatelský program, paralelní interaktivní miniworkshopy a vyhlášení Treasury managera roku!
Mezi klíčová témata byla pro letošní ročník vybrána:


• Možnosti snižování nákladů a kontroly ve financích pomocí speciálních nástrojů
• Aktuální trendy obchodování firem a nový fenomén Čína
• Vliv evropské ekonomiky na řízení rizik exportérů
• Dopady zvýšené regulace bank na firmy
• Výzvy společnosti při řízení treasury, pracovního kapitálu a při realizaci platebního styku
• Spojení SW a treasury


Treasury_management_Forum_obr.jpgZ klíčových vystupujících se můžete těšit například na Ivana Haca (prezident České Asociace Treasury), Michala Ebrleho (Programmer Analyst, NET4GAS), Filipa Záhoříka (Head of Cash Management Czech Republic and Slovakia, Citibank), Naďu Foglarovou (Finance Director Czech Republic, Acision), Pavla Schweinera (Obchodní ředitel, Coface Czech), Zdeňka Tůmu (Financial Services, KPMG Česká republika), Milana Štočka (Director, Large Corporates Team, Raiffeisen Bank), Garyho Thomase (Managing Diractor Central Europe, Salmon Software), a další neméně významné hosty.
Na setkání s Vámi se těší tým společnosti top vision s.r.o. a Česká Asocice Treasury. Bližší informace naleznete zde

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávy