Služby Fio banky můžete nově využít v Nymburku a Praze 6 – Veleslavíně

10.09.2012 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Fio banka dnes otevřela nové pobočky v Nymburku a v pražské čtvrti Veleslavín. Zároveň rozšířila počet bankomatů, v nichž mohou klienti vybírat 10x v měsíci zdarma.

Nové pobočky se nacházejí na adresách Palackého 78, Nymburk, a Křenova 438/3, Praha 6 – Veleslavín. Klientům poskytují osobní i podnikatelské účty bez poplatků, možnost realizace bezhotovostních i hotovostních operací, úvěry včetně hypoték a investiční služby. Na pobočce Praha-Křenova je k dispozici nový bankomat, v Nymburku je jeho instalace v plánu v dalších měsících. Nové bankomaty na obchodních místech mohou využít i obyvatelé Liberce, Ostravy a Třebíče.

„Spolu s rozvojem klientské základny rozšiřujeme svou působnost. Fio banka tak v sobě unikátně spojuje výhody nízkonákladové internetové banky s poměrně širokou sítí již 69 poboček po celé České republice, na nichž klienti mohou zdarma nakládat s hotovostí,“ komentuje rozvoj pobočkové sítě Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.