Povinné ručení Wüstenrot – pojištění, které nesvazuje

17.09.2012 | , Wüstenrot
Tiskové zprávy


U povinného ručení byste se měli spíše řídit heslem „Nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci“ a vybírat kvalitní pojištění rizik za správnou cenu.

Wüstenrot od září zavedl dvě novinky, které se vymykají standardním podmínkám na českém trhu. Nabízí vám kvalitní pojištění za správnou a současně atraktivní cenu. Její výše je kromě parametrů vozidla závislá na věku řidiče, místu jeho bydliště a zkušenostech za volantem.

30% bonus již po dvou letech
Odborníci na vývoj pojistných produktů ve Wüstenrotu vsadili na propracovanou cenotvorbu a u nově uzavřených smluv povinného ručení detailněji upravili parametry pro výpočet pojistného. Již po dvou letech jízdy bez nehod získáte bonus 30 %. Také v dalších letech převyšuje nově nastavená výše bonusu obvyklé podmínky na trhu – viz graf. Na maximální 60% bonus pak dosáhnete po 120 měsících bez nehody.

Wustenrot_ProAuto_kompr_.jpg

Povinné ručení bez závazku, jediné, které lze vypovědět kdykoliv
U nově uzavřených smluv zavedl Wüstenrot další převratnou novinku - možnost smlouvu o povinném ručení kdykoliv ukončit, tedy řešení, které žádná jiná pojišťovna nenabízí. A tak pokud jste se službami pojišťovny nespokojeni a chtěli byste smlouvu vypovědět, musíte zpravidla počkat až na tzv. výročí smlouvy.
Ve  Wüstenrotu se však neobávají, že byste byli s jejich pojištěním a  službami nespokojeni, a umožní vám bez komplikací přejít jinam. Vy zase nemusí mít obavy z dlouhodobého nevypověditelného závazku.

__ty__kolka_kompr_.jpg

Připojištění
Wüstenrot vám nabízí vyšší pojistnou ochranu díky připojištění skel, úrazu a rozšířených asistenčních služeb, vztahujících se i na případy poruch včetně těch, způsobených pochybením řidiče.  Multibonus až na další 3 auta v rodině, sleva až 10 procent pro klienty Wüstenrotu a asistenční služby zdarma jsou dalšími důvody, proč si sjednat povinné ručení právě u Wüstenrotu.

Jednoduše po telefonu nebo přes internet
Sjednat si povinné ručení u Wüstenrotu už nemůže být jednodušší a rychlejší. Stačí zvednout telefon, zavolat zdarma 800 22 55 55 a nadiktovat pracovníkovi prodejního call centra všechny údaje potřebné ke sjednání pojistné smlouvy. Stejně rychle lze uzavřít smlouvu přes internet na www.wustenrot.cz. Formuláře na webu jsou jednoduché a srozumitelné, a pokud něco opomenete, hned vás na to upozorní. Jejich správné vyplnění a sjednání smlouvy zvládne i internetový laik.

Podrobné informace o pojištění vozidel ProAuto najdete na www.wustenrot.cz

graf_wustenrot.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.