Investiční soutěž o šikovný iPad mini

25.03.2013 | , HighSky Brokers
Tiskové zprávy


Zapojte se do další nové investiční soutěže s českým obchodníkem s cennými papíry - společností HighSky Brokers, a.s! Znásobte virtuální milion a vyhrajte iPad mini a další ceny!

Obchodujte online zlato, ropu, světové měny (forex) a další desítky instrumentů z řad komodit, burzovních indexů a akcií.

Součástí soutěže je přehled žebříčku soutěžících, takže vždy vidíte aktuální pořadí. Soutěží se prostřednictvím počítače, chytrého telefonu nebo tabletu.

Clipboard01_7.jpg

Registrovat se můžete zde 

Informace o soutěži získáte zde


4% úročení obchodního účtu
Společnost zároveň zvýhodnila nabídku reálných účtů pro zájemce o aktivní obchodování na finančních trzích. Zrušila omezení na minimální vklad (nyní lze obchodovat i se 100 Kč), snížila tzv. spready (od 1,4) a poskytuje 4% úročení (p.a.) volných (nezainvestovaných) prostředků na obchodním účtu, jehož zřízení a vedení je zdarma. Nabídku společnosti HighSky Brokers, a.s. naleznete zde.


O SPOLEČNOSTI
Česká společnost HighSky Brokers, a.s. – obchodník s cennými papíry – poskytuje klientům možnost obchodovat měny, komodity, akcie, akciové indexy a dluhopisy prostřednictvím nové obchodní platformy MetaTrader 5. Společnost vznikla v roce 2010 a disponuje licencí České národní banky. Základní kapitál společnosti činí 37, 5 milionů korun. Peněžní prostředky klientů jsou uloženy na účtech u UniCredit Bank Czech Republic, a. s. a jsou chráněny Garančním fondem obchodníků s cennými papíry až do výše 90 % vkladu, max. 20 000 EUR.

highsky_135x30_1.gif

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.