Fio hypotéku získáte v květnu levněji

03.05.2013 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Fio banka přichází s akční nabídkou pro květen – každému, kdo požádá o hypotéku, poskytne slevu 0,1 % z pevné úrokové sazby. Fio hypotéku s fixní sazbou je tak možné získat již od 2,69 % p.a. Nabídka platí od 6.5. do 31.5. 2013.

Hypotéka bez poplatků za poskytnutí, vedení i částečnou mimořádnou splátku nabízí v květnu i nižší úrokovou sazbu. Slevu 0,1 % poskytne plošně všem, ať již jde o zájemce o novou hypotéku, nebo ty, kteří se chystají refinancovat. Variabilní úroková sazba zůstává na hodnotách od 2,06 %, úroková sazba Fio hypotéky s pevnou sazbou nyní začíná na 2,69 % p.a. V této sazbě je již obsažena sleva za refinancování ve výši 0,5 %, kterou Fio poskytuje klientům s alespoň tříletou historii bezproblémového splácení refinancované hypotéky až do 70 % hodnoty nemovitosti.

"Vnímáme rostoucí zájem Čechů o financování bydlení, a proto jsme se rozhodli dočasně zvýhodnit naši nabídku. Věříme, že vedle nulových poplatků ocení klienti možnost další úspory,“ říká k tomu Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.