Hypotéka od Wüstenrotu již od 2,39 % ročně

10.06.2013 | , Wüstenrot
Tiskové zprávy


Chybí vám u rodičů soukromí? Je vám byt už malý? Právě teď máte ideální příležitost pořídit si nové vlastní bydlení. Hypotéky jsou levné a u Wüstenrotu už nebudete platit ani poplatek za správu úvěru. 


Wüstenrot hypoteční banka v současné době poskytuje hypoteční úvěry za historicky nejnižší úrokové sazby. Všechny druhy sazeb, tj. garantovanou, minimální i EXTRA vám banka navíc sníží o 0,2 % ročně, pokud si spolu s hypotékou sjednáte u Wüstenrotu také životní pojištění a pojištění nemovitosti.

Hypotéka Wüstenrot na bydlení
Za hypoteční úvěr určený na koupi nemovitosti, na výstavbu, rekonstrukci a další účely bydlení, tak v ideálním případě zaplatíte jen 2,49 % ročně. Nejnižší garantovaná sazba, za kterou lze u Wüstenrotu získat hypotéku do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti bez jakýchkoliv dodatečných podmínek, klesla na 3,09 % ročně.

Bez poplatku za správu úvěru
Wüstenrot hypoteční banka zrušila u nově sjedávaných hypoték poplatek za správu úvěru. Roční náklady na splácení hypotečního úvěru se vám tím snižují o 1800 korun.wust1_2.jpg

 

Hypotéka na refinancování už od 2,39 % ročně a bez poplatku
Období nízkých úrokových sazeb je ideální pro refinancování hypoték či jiných úvěrů. U Hypotéky Refin garantuje Wüstenrot všem klientům, kteří splní standardní podmínky pro poskytnutí úvěru, úrokovou sazbu 2,99 % ročně. EXTRA sazba, za kterou Wüstenrot poskytuje úvěry od 1,8 mil. korun klientům, kteří splní dodatečné požadavky na bonitu a sjednají si výše uvedená pojištění, klesla až na 2,39 % ročně.
Chcete-li ušetřit, vyřiďte si žádost o Hypotéku Refin právě teď, zajistíte si tak výhodnou úrokovou sazbu. Úvěr můžete začít čerpat až do 9 měsíců od uzavření smlouvy o hypotečním úvěru.
Výhodou Hypotéky Refin není jen velmi nízká úroková sazba a to, že neplatíte žádný poplatek za její vyřízení ani správu. V rámci refinancování si tento úvěr můžete také navýšit a získanou částku použít na rekonstrukci bytu nebo rodinného domu.wust2.jpg

Levnější budete mít i pojištění
Když si spolu s hypotékou uzavřete u Wüstenrotu pojištění nemovitosti a životní pojištění, budete platit o 20 % nižší pojistné u pojištění nemovitosti a u životního pojištění vám Wüstenrot poskytne slevu 10 %.

wust_100x100.jpg


Podrobnosti o nabídce hypoték a úrokových sazbách na www.wustenrot.cz

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.