Pojišťovna České spořitelny ovládla Zlatou korunu v životním pojištění

13.06.2013 | , Pojišťovna České spořitelny
Tiskové zprávy


Pojišťovna České spořitelny získala hned dvě prestižní ocenění v soutěži Zlatá koruna. V kategorii Životní pojištění roku obsadila s produktem FLEXI životní pojištění zlatou a s dětským pojištěním FLEXI životní pojištění – JUNIOR bronzovou příčku.

Výsledkem upevnila svoji pozici mezi nejlepšími finančními produkty na českém trhu. Ocenění převzal 12. června Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. FLEXI je na trhu již 13 let a k dnešnímu dni ho má sjednáno více než jeden milion klientů.

„Obsadit v jedné kategorii hned dvě vítězné pozice, to je nevídaný úspěch, na který jsme s kolegy pyšní. Na první příčku jsme navíc stanuli již popáté za sebou. FLEXI životní pojištění tak potvrzuje absolutně dominantní pozici na trhu životního pojištění,“ řekl k získanému ocenění Petr Zapletal. „Ocenění je pro nás odměnou za dobře odvedenou práci našich zaměstnanců i obchodních partnerů.“

FLEXI životní pojištění se v soutěži Zlatá koruna na nejvyšší stupeň vítězů postavilo již popáté za sebou. V kategorii Životní pojištění roku bylo oceněno jako nejlepší finanční produkt na trhu. FLEXI životní pojištění – JUNIOR získalo ve stejné kategorii třetí místo. K získaným oceněním pravděpodobně přispěly také inovace produktu, například zdvojnásobení plnění z rizika denního odškodného u dětí nebo pohlížení na klienta jako na zdravého již po sedmi letech od ukončení léčení úrazu nebo nemoci.

FLEXI životní pojištění se dokáže přizpůsobit aktuálním životním potřebám klientů, umožňuje jim průběžně měnit parametry smlouvy. Klienty odmění bonusem za věrnost a za bezškodní průběh. Až na 30 dnů v roce zdarma pojistí rizikové rekreační sporty, které jsou obvykle u životního pojištění ve výlukách (například horolezectví, bungee jumping či potápění).

Zlatá koruna je soutěž, která hodnotí finanční produkty na českém trhu. Letos proběhla již pojedenácté. Hodnocení probíhá prostřednictvím členů Finanční akademie, složené z více jak tří set ekonomických odborníků a publicistů. Jejich zkušenosti a nezávislost jsou pro veřejnost zárukou kvality oceněných produktů.

 

 

 

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.