Dow Jonesův index kolem poledne newyorského času (18:00 SELČ) oslaboval o 0,3 procenta na 15.608 bodů. Širší index S&P 500 ztrácel 0,15 procenta na 1707 bodů, zatímco .technologický trh Nasdaq vykazoval pokles asi o 0,1 procenta na 3687 bodů.
Index S&P 500 vykázal růst v pěti ze šesti posledních týdnů a za tu dobu získal přes sedm procent. V pátek překonal slabší údaje z amerického trhu práce a vystoupil na nové maximum.
Podle analytiků může být další nárůst z nynějších vysokých úrovní obtížný, zvláště když faktor čtvrtletních firemních zpráv se již vyčerpal. Dnešní údaje ukázaly zrychlení tempa růstu v americkém sektoru služeb, trh to ale podle obchodníků neovlivnilo.



Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
