Nové investiční životní pojištění ProRodinu od Wüstenrotu

19.02.2014 | , Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s.
Prodej 2012


Wüstenrot, životní pojišťovna, a.s. uvedla na trh nové investiční životní pojištění Wüstenrot ProRodinu, u kterého lze pojistit až 6 osob na jednu pojistnou smlouvu s možností nastavení individuální pojistné doby pro všechna připojištění a každého pojištěného.

U životního pojištění ProRodinu rozšířila životní pojišťovna Wüstenrot nabídku připojištění o dalších 8 druhů, a to:


- smrti s klesající pojistnou částkou
- vážných onemocnění s klesající pojistnou částkou
- invalidity druhého a třetího stupně s výplatou jednorázového plnění
- invalidity druhého a třetího stupně s výplatou důchodu
- invalidity třetího stupně s výplatou jednorázového plnění
- invalidity třetího stupně s výplatou důchodu
- trvalých následků úrazu s progresivním plněním od 10 % stupně poškození
- denní dávky při pracovní neschopnosti s výplatou od 42. a 62. dne.

 

Dvojnásobné plnění u čtyř připojištění

Při újmě na zdraví způsobené dopravní nehodou vyplácí pojišťovna dvojnásobné plnění vedle připojištění smrti úrazem a trvalých následků úrazu nově také u připojištění vážných trvalých následků s doživotní úrazovou rentou a připojištění denní dávky při hospitalizaci následkem úrazu.

Zajímavý slevový program

Pojištění ProRodinu obsahuje zajímavý slevový program. Za výši rizikového pojistného poskytuje pojišťovna 5% slevu, věrnostní prémie činí 5 % za každých 5 let trvání smlouvy a za další produkty sjednané u Wüstenrotu získá klient slevu až 10 %.

Dva nové fondy

U pojištění ProRodinu lze investovat do dvou nových fondů, kterými jsou:


- WI – garantované portfolio (garantovaný výnos odvozovaný od maximální technické úrokové míry vyhlašované ČNB platné v době uzavření pojistné smlouvy),
- WI – stabilní portfolio (garantovaný výnos odvozovaný od čtrnáctidenní repo sazby vyhlašované ČNB. Portfolio je primárně určeno k uzamčení výnosů dříve dosažených v jiných fondech).

 

Další novinkou a výhodou tohoto pojistného produktu je možnost nastavení individuální pojistné doby pro všechna připojištění a každého pojištěného. Samozřejmostí životního pojištění ProRodinu je kromě širokého rozsahu připojištění možnost investování volných finančních prostředků do tuzemských i zahraničních fondů. Investované finanční prostředky lze čerpat i v průběhu trvání smlouvy.

Daňové zvýhodnění

Při splnění zákonných podmínek si klient může každý rok odečíst od základu pro výpočet daně z příjmu zaplacené pojistné ve výši až 12 000 korun.

Články ze sekce: Prodej 2012Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.