Ve směru na Brno sjedou řidiči z dálnice na 153. kilometru u Lhotky. Pojedou po silnici II/390 a pak po II/602 až do Velké Bíteše. Odtud se zpátky na dálnici dostanou po trase I/37. Doprava proudící na Prahu pojede po stejné objízdné trase v opačném směru, z dálnice bude svedena u Bíteše na 162. kilometru.
Kvůli montáži mostních nosníků byla doprava na D1 letos přerušována i v dalších třech opravovaných úsecích. Na Vysočině už budovali dělníci nový dálniční nadjezd na 107. kilometru u Jihlavy, dálnice tam byla několikrát krátkodobě uzavřena 13. července.
Výrazné omezení čeká řidiče na dálnici D1 od dnešního večera v Brně. Jízdní pás směrem do Ostravy bude uzavřen od 21:00 do nedělních 11:00 kvůli montáží mostních portálových konstrukcí. Uzavírka bude od 195. do 196. kilometru, řidiči místem projedou v protisměrném jízdním pásu směrem na Prahu.



Elektromobilistům nastávají krušné časy. Elektromobily v mrazu ztrácejí až 40 % dojezdu a nabíjí se velmi pomalu
Test Seat Ateca: Zlaté staré časy aneb jistota v rozbouřených vodách a za dobrou cenu
Šidit, svařovat totálky, kitovat a stáčet tachometry aneb v kůži polského autobazaru. Vyzkoušet pochybné praktiky si teď může každý
Řidiči, držte si klobouky. V nadcházejícím roce se změní řada věcí. Víme, které to budou
Až budete stát v koloně na D1, můžete slavit. Dálniční propojení Prahy a Bratislavy se otevřelo před 45 lety
