Fio banka nově nabízí dobíjení kreditu O2

22.01.2015 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Česká Fio banka nově umožňuje svým klientům dobíjet předplacené karty O2, a to včetně předplacených karet některých virtuálních operátorů v této síti. Službu mohou klienti využívat v Internetbankingu.

Oblíbenou funkci dobíjení kreditu prostřednictvím internetového bankovnictví nyní Fio banka rozšiřuje o možnost dobít si předplacené karty O2. Služba je zcela zdarma a dobíjet lze kredit sobě, rodině či přátelům v hodnotě od 200 do 9 999 Kč. Navýšení proběhne během několika málo minut a klient na telefon obdrží potvrzovací SMS zprávu. Dobíjení kreditu je možné i pro zákazníky virtuálních operátorů využívající síť O2 – BLESKmobil, Tesco Mobile, Gorila mobil a Vinatel. 

 „Po zavedení možnosti dobíjet předplacené karty od společnosti T-Mobile jsme zaznamenali celou řadu pozitivních reakcí. Věříme, že klienti také ocení rozšíření této služby o možnost dobíjet karty O2. Do budoucna nevylučujeme, že potěšíme i zákazníky mající telefonní karty dalších operátorů,“ dodává Jan Bláha, marketingový ředitel Fio banky.

Články ze sekce: Tiskové zprávy