Předseda FDIC Martin Gruenberg ve čtvrtletní zprávě o bankovním sektoru rovněž upozornil, že během druhého čtvrtletí zkrachovala ve Spojených státech pouze jedna banka. Objem špatných úvěrů, které banky musely odepsat, se ve druhém čtvrtletí dostal na nejnižší úroveň od začátku světové finanční krize. Hospodářské výsledky bank podpořily rovněž stoupající příjmy a nižší náklady na právní spory.
Meziroční nárůst zisku podle FDIC zaznamenalo téměř 60 procent z 6348 sledovaných bankovních společností. Podíl bank, kterým se nepodařilo vykázat zisk, činil pouze 5,6 procenta. To představuje nejnižší úroveň od začátku roku 2005.



Elektromobilistům nastávají krušné časy. Elektromobily v mrazu ztrácejí až 40 % dojezdu a nabíjí se velmi pomalu
Test Seat Ateca: Zlaté staré časy aneb jistota v rozbouřených vodách a za dobrou cenu
Šidit, svařovat totálky, kitovat a stáčet tachometry aneb v kůži polského autobazaru. Vyzkoušet pochybné praktiky si teď může každý
Řidiči, držte si klobouky. V nadcházejícím roce se změní řada věcí. Víme, které to budou
Až budete stát v koloně na D1, můžete slavit. Dálniční propojení Prahy a Bratislavy se otevřelo před 45 lety
