ABN Amro je druhou největší bankou v Nizozemsku. Tamní vláda musela před sedmi lety firmu zestátnit, aby ji zachránila před krachem. Na pomoc bance v době světové finanční krize vynaložila téměř 22 miliard eur. Emisní cena akcií přitom celou banku ohodnocuje na 16,7 miliardy eur.
ABN Amro prošla rozsáhlou restrukturalizací, která zahrnovala snížení počtu zaměstnanců a prodej zahraničních divizí. Minulý týden firma oznámila, že ve třetím čtvrtletí zvýšila provozní zisk meziročně o pět procent na 2,1 miliardy eur.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
