Euro vůči dolaru kolem 16:30 SEČ přidávalo asi 0,5 procenta na 1,0886 USD a oživilo z pondělního poklesu. Minulý týden se kurz eura vyšplhal až na měsíční maximum 1,0981 USD v reakci na to, že Evropská centrální banka (ECB) uvolnila měnovou politiku méně, než se očekávalo.
Americký dolar proti jenu kolem 16:30 SEČ ztrácel 0,5 procenta na 122,82 JPY. Kanadský dolar proti americkému odepisoval více než jedno procento na 1,3623 CAD a byl nejníže od roku 2004. Norská koruna k dolaru spadla o 1,5 procenta na 8,8194 NOK, což bylo minimum od dubna 2002.
Ceny ropy v pondělí v reakci na neschopnost kartelu OPEC stanovit oficiální těžební limit v situaci rostoucích přebytků suroviny na trhu ztratily přes šest procent. Dnes dál klesaly na nová minima od počátku roku 2009.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
