Fio banka nabízí pojištění schopnosti splácet hypotéku

02.05.2016 | , Fio banka
Tiskové zprávy


Zájemci o vlastní bydlení si nově mohou ve Fio bance sjednat k hypotéce i pojištění schopnosti ji splácet, které jim pomůže v krizových životních situacích. Navíc díky tomu získají slevu 0,2 % z úrokové sazby, která je tak nyní dostupná již od 1,39 % ročně.

Česká Fio banka pokračuje ve vylepšování své hypotéky a poté, co od základů změnila svůj úvěr na bydlení v rámci jarní hypoteční revoluce, přichází s další významnou novinkou. Tou je pojištění schopnosti splácet hypotéku, které klientům pomáhá v případě nenadálé životní situace. Pojištění lze sjednat k novým i stávajícím hypotékám ve třech variantách, které se liší svým rozsahem, přičemž třetí Balíček C nabízí kompletní krytí pro případ smrti, invalidity, pracovní neschopnosti i ztráty zaměstnání. Sjednáním pojištění klienti získají slevu 0,2 % z úrokové sazby, ta je nyní dostupná od 1,58 % ročně pro pětiletou fixaci a dokonce od 1,39 % pro hypotéky s variabilní sazbou.

„Vnímáme velký zájem lidí o úvěry na bydlení. Proto jsme nedávno zásadním způsobem vylepšili naši hypotéku. Klienti tak nově mohou kdykoliv splatit jakoukoliv výši hypotéky, klidně i celý úvěr najednou, bez poplatků a sankcí, nebo zdarma využít Hypospořicí konto, které jim sníží úroky třeba až na 0 %. A stále platí, že je naše hypotéka bez poplatků. K těmto benefitům přidáváme další v podobě pojištění schopnosti splácet, což přináší krytí pro případ nečekaných životních situací, ale také další slevu z úrokové sazby, která je tak na našich rekordních minimech,“ dodává k zavedení pojištění Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.

Články ze sekce: Tiskové zprávy