Dow Jonesův index vzrostl o 112,17 bodu na 10.252,29 bodu, tedy o 1,11 procenta. Index Nasdaq se zvýšil o 0,89 procenta na 1994,43 bodu, když si 17,65 bodu připsal.
Ceny ropy zůstaly pod 49 dolary za barel a zlepšily vyhlídky na další vývoj spotřebitelských výdajů. Cena americké lehké ropy v jednu chvíli klesla až na 47,60 USD. Za celý den červnový kontrakt americké ropy zlevnil o šest centů na 48,61 dolaru.
Emise Lowe's vzrostla o 5,6 procenta na 55,80 dolaru díky tomu, že podniku stoupl v prvním čtvrtletí zisk o 31 procent. Spolu s Lowe's šel nahoru například i Home Depot Inc.
Dolar klesl k euru, japonskému jenu a švýcarskému franku po zveřejnění zprávy o kapitálových tocích, která ukázala, že se příliv kapitálu do Spojených států v březnu zpomalil na nejslabší úroveň od října 2003. Kurz eura vzrostl o 0,2 procenta na 1,2636 USD, dolar vůči jenu oslabil o 0,4 procenta na 106,82 JPY a k franku klesl o 0,3 procenta na 1,2218 CHF, napsala agentura Reuters.



Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
Test Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI 4Motion: Mikrobus do nepohody
Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
