Společnost Mecatheylor předpokládá investice 30 milionů korun. Obrat v průběhu roku 2011 se odhaduje na 450 milionů korun.
V první fázi do ledna 2007 počítá firma s výstavbou části závodu a instalací 20 strojů vyrábějících součástky do airbagů a bezpečnostních pásů. O rok později již chce mít strojů 35 a v roce 2010 po dokončení továrny 50.
Mecatheylor s.r.o. je dceřinou společností firmy Walor a.s., která je dodavatelem bezpečnostních součástek pro všechny výrobce automobilů. V roce 2004 měla obrat 900 milionů korun. Téměř 40 procent jejího obratu pochází z výroby pro společnost Schott v Lanškrouně, která je předním světovým výrobcem skla.
Pro investici ve Slaném se firma rozhodla také vzhledem k blízkosti letiště Praha-Ruzyně.



Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
Brzdná dráha delší až o deset metrů. Hlavně levné pneumatiky z východní Asie jsou pro řidiče rizikové
Test Renault Symbioz: S novým hybridem jezdí svižně a se spotřebou legendárního té-dé-íčka
Kdo nezvládne tento kvíz za plný počet, ten si dost možná auto zničí. Kontrolky jsou totiž základem komunikace mezi autem a řidičem
