Úřad státního dozoru s novým šéfem

22.07.2005 | , Finance.cz
POJIŠTĚNÍ


V Úřadu státního dozoru v pojišťovnictví a penzijním připojištění při Ministerstvu financí došlo k personální změně na nejvyšším postu. Od včerejška tak má státní dozor nového šéfa, …

… kterým se stala Milada Staňková. Ve funkci ředitele tak vystřídala Václav Křivohlávka, který ji zastával od vzniku dozorového úřadu. „Od této personální obměny si slibuji zejména posílení analytické a koncepční činnosti dozoru. Druhým velkým úkolem bude důraz na vyšší transparentnost sektoru pojišťovnictví a penzijního připojištění s cílem vyšší ochrany spotřebitele,“ říká náměstek ministra financí Tomáš Prouza.

Vedle vedení dozorového úřadu bude Milada Staňková zajišťovat také začlenění Úřadu státního dozoru do České národní banky, která by od jara příštího měla integrovat veškeré dohledové instituce nad finančním trhem.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: POJIŠTĚNÍPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.