"V pondělí začneme vysílat v kabelové síti Karneval," řekl Radomír Kaňok, ředitel společnosti Sat Plus, která vlastní na vysílání licenci. V budoucnu chce pak stanice spustit provoz i v dalších sítích. Od začátku budeme vysílat 24 hodin denně, podotkl. Licenci pro kabelové a satelitní vysílání získal Sat Plus loni v květnu, a to na 12 let.
Podle Kaňoka by měla mít televize "interaktivní" podobu a mladí lidé by mohli prostřednictvím obrazovky a sms zpráv chatovat, seznamovat se, ovlivňovat pořadí hitparád a podobně. Dále hodlá stanice nabídnout mimo jiné také filmové, hudební či lifestylové magazíny a záznamy koncertů.
Na mladší publikum budou zaměřeny i hudební styly, které chce televize nabízet, zejména nejrůznější odnože taneční scény. Souběžně firma odstartuje provoz rádia Fun 1.



				
						Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
					
						Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
					
						Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
					
						Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
					
						Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
					