Novým viceprezidentem pro celosvětové prodeje společnosti American Power Conversion se stal Tom Goldman

08.12.2005 | , APC
Tiskové zprávy


Novým viceprezidentem APC, předního světového dodavatele vysoce dostupných systémů pro kritickou síťovou infrastrukturu, se stal Tom Goldman. Goldman nahrazuje Eda Bednarcika, který ze společnosti APC odchází za novými výzvami. Goldman do společnosti APC přechází z firmy NetBotz, Inc., kde působil jako předseda představenstva a generální ředitel. Jako viceprezident pro celosvětový prodej ve společnosti APC povede globální prodejní týmy, které oslovují zákazníky z řad podniků, malých firem a běžných konzumentů.                                

 „Společnost APC učinila obrovský pokrok, když expandovala mimo naše tradiční trhy na trh kritické síťové infrastruktury pro datová centra, jehož hodnota je přibližně 7 miliard dolarů,“ podotkl Rodger B. Dowdell, Jr., předseda představenstva a generální ředitel APC. „Úspěšně jsme rozšiřovali naše podnikání a souběžně i naši základní výrobu. Věřím, že díky Tomovým vůdčím schopnostem se budeme touto cestou ubírat i nadále a že ještě více posílíme postavení společnosti APC na trhu. Chtěl bych poděkovat Edovi za mnoho let vynikající spolupráce a za jeho oddanost firmě APC a popřát mu hodně úspěchů do budoucna.“
                                                                                                                                                         
       Goldman během své kariéry působil na několika důležitých vedoucích místech v IT oboru, a to jak v prodeji, tak v provozu. Než nastoupil do NetBotz, působil jako předseda představenstva a generální ředitel ve firmě Apogee Networks, která se specializuje na software pro podniky. Firma díky němu zaznamenala růst a stala se na svém trhu globální jedničkou. Předtím působil jako viceprezident pro prodej u systémového integrátora Xerox Connect. Než začal kariéru v IT, byl Goldman stíhacím pilotem v americkém letectvu. Poté získal bakalářský titul v marketingu na Univerzitě Jižní Floridy, magisterského titulu dosáhl na Golden State University.
                                                                                                      
       „Jsem nadšený z výzvy, kterou pro mne společnost APC představuje,“ řekl Goldman. „Společnost APC má nastaveny standardy zákaznické spokojenosti extrémně vysoko, zároveň je ambiciózní v expanzi na tradičních trzích řešení pro podniky, malé firmy a běžné konzumenty. Těším se, až při plnění těchto úkolů využiji své hluboké znalosti zákazníků, kteří si pořizují datová centra, a jejich potřeb ohledně kritické síťové infrastruktury.“
                                                                                                      

Články ze sekce: Tiskové zprávyPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.