Grisoft využije technologie a znalosti odborníků ewida pro vývoj nového typu produktu, který by měl nabízet ochranu před všemi známými typy internetových hrozeb.
Grisoft vznikl v roce 1991, sídlo má v Brně a Spojených státech. V původně české firmě loni získala pětašedesátiprocentní podíl americká společnost Intel Capital a středoevropská investiční skupina Enterprise Investors (EI). Za podíl zaplatily 52 milionů dolarů (zhruba 1,2 miliardy korun). Antivirový systém AVG využívá 30 milionů uživatelů na celém světě.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
