ČSA podle Práva akci připravily se společností GTS International a garantují stejné ceny jako nízkonákladoví dopravci, jimž v Česku dominují SkyEurope a Smart Wings. Na rozdíl od nich ČSA slibují větší komfort služeb, píše.
Tarify konkurence přitom podle deníku klesly až na 190 Kč, což nezahrnuje letištní poplatky zvyšující sumu podle atraktivnosti cílového letiště o další tisíce.
Jak Právo připomíná, nízkorozpočtoví dopravci do Česka začali ve velkém létat po vstupu země do EU a ceny stlačili na minimum. "Razantní zlevnění letenek jsme zaznamenali v případě Evropy. Propad cen od roku 1996 je až 70procentní. Poklesly také ceny letenek mimo Evropu, například do Spojených států nebo na Blízký východ. Od roku 1997 je to asi o 10 až 15 procent," cituje mluvčí ČSA Jitku Novotnou.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
