Komise o vyšetřování uvědomila několik výrobců, kterým zaslala písemné upozornění. V něm výrobce žádá o poskytnutí dokumentace, kterou začnou regulační orgány zkoumat. Komise jména podezřelých firem neuvedla, ale prý nashromáždila dostatečné důkazy, které ji opravňují k zákroku.
Obrazovkami a displeji TFT/LCD se osazují televizory, počítačové monitory, mobilní telefony či digitální fotoaparáty a kamery. Odvětví nyní zažívá nebývalý rozmach a v roce 2004 činil obrat na globálním trhu těchto produktů asi 40 miliard eur (zhruba 1,1 bilionu Kč).



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
