UniCredit tento týden zahájila prodej nových akcií v objemu 13 miliard eur, aby si zlepšila rozvahu. Úpis má skončit 10. března.
UniCredit je jedinou italskou bankou, která byla označena za globálně systémově důležitou. V prosinci banka oznámila, že v rámci plánu na zlepšení hospodaření uzavře více než 900 poboček a propustí zhruba 14.000 zaměstnanců.
V samotném čtvrtém čtvrtletí UniCredit vykázala čistou ztrátu 13,6 miliardy eur, neboť právě v závěru roku zaúčtovala největší část odpisů. Celkem banka odepsala 13,1 miliardy eur, uvedla agentura Reuters.



Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
Test Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI 4Motion: Mikrobus do nepohody
