Dnes kolem 20:00 SELČ Dow Jonesův index oslaboval o 0,2 procenta na 21.774,83 bodu. Širší index S&P 500 ztrácel 0,08 procenta na 2463,31 bodu, zatímco index technologického trhu Nasdaq Composite si připisoval 0,05 procenta na 6396,80 bodu.
Euro se dnes dostalo nad devítidenní maximum 1,20 USD, když si k dolaru připsalo více než procento. Reagovalo tak na výrok prezidenta Evropské centrální banky (ECB) Maria Draghiho, který dnes naznačil, že v říjnu rozhodne o budoucnosti programu nákupu dluhopisů. Od začátku roku již euro k dolaru posílilo zhruba o 13 procent.
Dolarový index, který měří výkon dolaru ke koši šesti hlavních světových měn, dnes kolem 20:00 SELČ odepisoval 0,62 procenta na 91,64 bodu. V průběhu dnes se propadl až na nejnižší úroveň 91,405 od ledna 2015. Euro k dolaru ve stejnou dobu posilovalo o 0,75 procenta na 1,2006 USD.



Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
Test Volkswagen Caravelle Long 2.0 TDI 4Motion: Mikrobus do nepohody
Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
Brzdná dráha delší až o deset metrů. Hlavně levné pneumatiky z východní Asie jsou pro řidiče rizikové
