Serfaus-Fiss-Ladis je rájem zimních labužníků

11.12.2017 | , Serfaus
Komerční sdělení


Zima v tyrolské lyžařské oblasti Serfaus-Fiss-Ladis, to jsou nejen rozlehlé svahy ale také kulinářské zážitky umocněné zárukou panoramatického výhledu.

Být první

Kdo by nesnil o tom, zanechávat brzy ráno stopy lyží na čerstvém prašanu? Každou středu se tento sen stává skutečností právě v oblasti Serfaus-Fiss-Ladis. Nabídka „První stopa“ totiž zavede limitovaný počet účastníků za úsvitu nového dne na čerstvé a nedotčené sjezdovky a pak na znamenitou horskou snídaní ve Ski Lounge v Serfausu nebo Zirbenhütte ve Fissu.

Horská chata Zirbenhütte

Tak blízko k nebi

V Crystal Cube můžete spojit příjemné posezení s perfektním výhledem: futuristicky působící obří krychle vypadá, jako by právě spadla z vesmíru. Po předchozí rezervaci si zde může na kulinářských specialitách pochutnávat až 8 osob najednou.

Crystal Cube

Západ slunce nad oblaky

Po dni plném zážitků na sněhu čeká na labužníky a milovníky slunce další jedinečný zážitek: totiž večeře při západu slunce „Sunset Dinner“ v exkluzivní lyžařské chatě na Masneru. A tak zatímco se ostatní zimní sportovci chtě nechtě vydávají na cestu zpět do údolí, pár posledních šťastlivců tu může zůstat a kroužit své lyžařské stopy na ztichlém sněhu lyžařského areálu Masner.

Noční pohled na Serfaus

Změna je život

V zimních střediscích Serfaus-Fiss-Ladis připravují pokrmy na míru pro každou chuť, včetně bezlepkové, vegetariánské, veganské či dětských stravy. V jedné z nejkrásnějších lyžařských oblastí na světě jsou k dispozici moderní restaurace pro náročné gurmety, rázovité horské chaty i útulné salaše. Zima v tyrolském regionu Serfaus-Fiss-Ladis zkrátka důkladně uhasí prázdninový hlad celé rodiny.

Více informací najdete na stránkách: www.serfaus-fiss-ladis.atPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.