Premiér a předseda strany Mirek Topolánek po dvouhodinovém jednání poslanců uvedl, že klub vybavil stranické vyjednavače mandátem, jeho podrobnosti ale nepopsal. Je otázka, zda lidovci a zelení návrhy občanských demokratů přijmou. Například někteří křesťanští demokraté dali již dříve najevo, že výraznější snížení daní, než vláda navrhla, je pro ně nepřijatelné. Také zelení dnes uvedli, že výraznější snižování daní pro fyzické osoby oproti vládní verzi nepodporují.
Lídři ODS, lidovců a zelených budou o podpoře reformy jednat ještě dnes. Koalice přitom potřebuje získat hlasy všech svých 100 poslanců a navíc i podporu dvou bývalých sociálních demokratů Miloše Melčáka a Michala Pohanky. Jinak vládě hrozí, že ve dvousetčlenné dolní komoře reformu přes odpor ČSSD a KSČM neprosadí.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
